Dedra.cz: Výprodej dekoračního porcelánu do kuchyně

DEDRA.CZ: Výprodej dekoračního porcelánu do kuchyně

Internetový obchod DEDRA.cz snížil výrazně ceny vybraného dekoračního porcelánu do kuchyně. Se slevou až 65% tak nyní pořídíte například porcelánové dózy, hrnky, misky a další designové produkty. Výprodej u Dedra.cz potrvá do odvolání.

Maximální slevy: - 65%
Dostupnost zboží: Skladem (vybrané položky)
Poštovné: ZDARMA při nákupu nad 999 Kč
Platba: Dobírkou, hotově na pobočce, platební kartou
Přejít do eshopu DEDRA.cz


V aktuální nabídce dekoračního porcelánu za sníženou cenu v eshopu DEDRA.cz naleznete 20ti dílnou porcelánovou jídelní soupravu PRAKTIK, porcelánové sítko na sypané čaje, porcelánové hrnky s víčkem, dvoustěnné porcelánové termo hrnky, zapékací porcelánové misky SINGLPORCE, porcelánové hrnky s ouškem, stolní porcelánové misky, porcelánové slánky a pepřenky, sady porcelánových mís, porcelánové dózy na máslo, porcelánové omáčníky, konvice z porcelánu či porcelánové hrnky s podšálkem.

Výprodej vybraného dekoračního porcelánu potrvá do odvolání.

Vybrané produkty – výprodej DEDRA.cz

Dedra.cz (výprodej) - porcelánová dóza XXL Dedra.cz - porcelánový hrnek s ouškem Dedra.cz - zapékací porcelánová mísa Dedra.cz (výprodej) - porcelánové kořenky Porcelánový hrnek Porcelánový termo hrnek
 

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 24.05.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (4 hlasů)

Diskuze - Dedra.cz: Výprodej dekoračního porcelánu do kuchyně

Publikováno serverem Slevnet.cz