Tělové krémy za senzační ceny v nákupní galerii Mall

Tělové krémy za senzační ceny v nákupní galerii Mall

Dnes vybíráme poutavou nabídku pro všechny, kdo chtějí vypadat dobře. Právě těm by totiž neměla uniknout akční nabídka nákupní galerie Mall na sortiment tělových krémů, které nyní pořídíte se slevou až 41%.

V rámci produktové nabídky internetového prodejce Mall.cz jsou k dostání tělové krémy od výrobců jako Nivea, Bioderma, Avon, Dove, Ayres, Dermacol, Garnier, Lavera, Nuxe, Onclé, Sisley, Xpel, Vichy či Uriage.

Vybrané tělové krémy z nabídky MALL:

S výraznou slevou 41% například pořídíte luxusní hydratační krém Fikkerts (aktuální cena 218 Kč). Tento tělový krém dokáže dokonale hydratovat a vyživovat pokožku, zároveň ji zanechává jemnou, hebkou a příjemně provoněnou.

Mezi tělovými krémy, které jsou dostupné v internetové galerii Mall, určitě zaujme tělová maska Nero Sublime. Tato černá maska provádí jemnou exfoliaci pokožky, vyhlazuje pokožku a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Další schopností Nero Sublime je také detoxikace a regenerace pokožky. Produkt je nyní k dostání se slevou 34% za cenu 653 Kč.

Se slevou 25% lze například pořídit oblíbený tělový krém Derma Spa Goodness od DOVE. Ténto krém s obsahem vzácných omega olejů, který se vyznačuje působením uvnitř buněk slouží ke sjednocené a zářící pokožce se sametovou hebkostí, pořídíte za 94 Kč.

Tělová maska Nero Sublime

 

Zobrazit tělové krémy v akci


Zdroj: Produktová nabídka Mall.cz

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 25.04.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze - Tělové krémy za senzační ceny v nákupní galerii Mall

Publikováno serverem Slevnet.cz