Výprodej: Motokrosové přilby WORKER se slevou až 68%

VÝPRODEJ: Motokrosové přilby WORKER se slevou až 68%

Internetový obchod se sportovním vybavením InSPORTline.cz výrazně snížil ceny motokrosových přileb WORKER. Oblíbené helmy, které zaujmou zejména dominantním bradovým deflektorem a výrazným kšiltem, pořídíte se slevou 61 – 68%.

Maximální slevy: - 68%
Dostupnost zboží: Skladem (vybrané položky)
Poštovné: ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč
Platba: Dobírkou, platební kartou, rychlou platbou, bankovním převodem, na splátky
Přejít do eshopu s přilbami v akci


Helmy značky WORKER jsou lehčí než helmy určené pro běžný silniční provoz. Zároveň však disponují vysokým standardem ochrany hlavy a brady. Všechny přilby WORKER jsou testovány a splňují normy evropské homologace. Aktuální nabídka internetového obchodu InSPORTline.cz obsahuje více než 20 modelů motokrosových přileb WORKER s cenami začínajícími již na 949 Kč. Akční nabídka potrvá do odvolání.

Vybrané přilby z aktuální nabídky

Motokrosová přilba WORKER MAX606-1 - D - žlutá Motokrosová přilba WORKER MAX606-1 - D - černý grafit Motokrosová přilba WORKER MAX606-1 - D - zelená
 

Služba VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

Internetový obchod InSPORTline.cz nabízí svým zákazníkům možnost výměny velikosti zboží zdarma. Jedinou podmínkou je zaslání předmětného produktu do 14 dnů na adresu provozovny Vítkov, Dělnická 957 společně s průvodním dopisem a kopií faktury. Internetový obchod pak zákazníkovi obratem pošle nové zboží v požadované velikosti.

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 27.03.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (3 hlasů)

Diskuze - Výprodej: Motokrosové přilby WORKER se slevou až 68%

Publikováno serverem Slevnet.cz