AKCE: Boxy a kufry na nářadí se slevou až 42% a doručením zdarma

AKCE: Boxy a kufry na nářadí se slevou až 42% a doručením zdarma

Hledáte-li boxy na nářadí, kufry, organizéry nebo dílenské vozíky pak zbystřete – nákupní galerie Mall si totiž připravilo zajímavou slevovou akci, díky které jsou vybrané produkty z tohoto sortimentu k dostání se slevou až 42% a s doručením zdarma. Akce potrvá do odvolání.

Boxy, kufry a organizéry na nářadí od výrobců jako Prosperplast, Stanley, KETER, Extol, AHProfi, AllServices, Antari, ArtPlast, Asist, BaseTech, BOSCH Professional, Cogex, Curver, DeWalt, Elem Technic, Erba, EXCELLENT, EXTOL, Facom, Fartools, Fieldmann, Genborx, Hazet, Kaxl, Kis, Kreator, Kreidler, Licota, MAGG, Mannesmann Werkzeug či ManuPro začínají na ceně 100 Kč. Celkem je v aktuální nabídce nákupní galerie Mall k dostání téměř šest stovek boxů na nářadí, dílenských vozíků, kufrů na nářadí, organizérů, úložných boxů či zásobníků.

Kufr na nářadí KETER Dílenský vozík ERBA Box na nářadí EXCELLENT levně

 

Zobrazit boxy na nářadí v akci


Zdroj: Produktová nabídka MALL

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 18.04.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze - AKCE: Boxy a kufry na nářadí se slevou až 42% a doručením zdarma

Publikováno serverem Slevnet.cz