AKCE: Ratanový nábytek levně u MALL – slevy až 28% a doprava zdarma

AKCE: Ratanový nábytek levně u MALL - slevy až 28% a doprava zdarma

Kvalitní zahradní či balkonový ratanový nábytek pořídíte nyní u Mall v akci se slevou až 28%. Na vybrané produkty se taktéž vztahuje doručení zcela zdarma. Akce potrvá do odvolání.

V aktuální nabídce online obchodu naleznete například zahradní nábytkové sety, židle či lavice od výrobců jako Fieldmann, Allibert, Happy Green, MAKERS, Igotherm, M-TREND a V-Garden.

Vybraný nábytek z ratanu v akci:

Happy Green set FIDJI Ratanový nábytek výprodej – sleva 28% – aktuální cena 4 999 Kč – 4dílný ratanový set FIDJI v hnědé barvě se skládá ze stolu, dvou křesel a jednoho dvojsedáku (zahradní lavice).

Happy Green Ratanový set TIWI – sleva 21% – aktuální cena 5 499 Kč – zahradní nábytek z ratanu v setu stůl + dvě křesla + zahradní lavice. Nosnost křesla je 100 kg, lavice 200 Kg, stolu 40 kg.

Happy Green set TUVALU z ratanu – sleva 20% – aktuální cena 5 990 Kč – Konstrukce je ocelová potažená umělým ratanem, složení stolek + 2x židle + divan

Happy Green Ratanový nábytek set FIDJI Happy Green Ratanový set TIWI Happy Green set TUVALU

 

Zobrazit ratanový nábytek v akci


Zdroj: Produktový katalog prodejce

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 28.06.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze - AKCE: Ratanový nábytek levně u MALL – slevy až 28% a doprava zdarma

Publikováno serverem Slevnet.cz