Akce: Sedací soupravy v Asko nábytek se slevou až 36%

AKCE: Sedací soupravy v Asko nábytek se slevou až 36%

Internetový obchod Asko-nabytek.cz snížil výrazně ceny vybraných modelů ze sortimentu sedacích souprav. Látkové či kožené sedací soupravy tak u oblíbeného prodejce nábytku pořídíte se slevou 25 – 36%. Akční nabídka potrvá do odvolání.

Maximální slevy: - 36%
Dostupnost zboží: Skladem (vybrané položky)
Poštovné: PPL (749 Kč), ZDARMA při nákupu nad 50 000 Kč
Platba: Dobírkou, platební kartou
Přejít do eshopu se sedacími soupravami v akci


V aktuální nabídce naleznete více než 40 modelů sedacích souprav s látkovým či koženým (ekokůže) potahem. Do akční nabídky jsou zařazeny i žádané sedací soupravy rozkládací (využitelné např. jako lůžko) či sedací soupravy s úložným prostorem. Sedací soupravy v nabídce eshopu Asko-nabytek.cz jsou k dostání v barvě béžové, bílé, černé, červené, hnědé, krémové, šedé, zelené či žluté. Akční nabídka potrvá do odvolání.

Vybrané sedací soupravy z akční nabídky:

Sedací souprava JUVENTUS TYPE 001 Sedací souprava FAVER 2K-OT Sedací souprava COPENHAGEN Sedací souprava ARUBA 2F-OT Sedací souprava TOSCANA Sedací souprava SALSA OTM-2
 

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 13.04.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (5 hlasů)

Diskuze - Akce: Sedací soupravy v Asko nábytek se slevou až 36%

Publikováno serverem Slevnet.cz