Bezdrátové tachometry na kolo se slevou až 40%

Bezdrátové tachometry na kolo se slevou až 40%

Využijte slevové akce nákupní galerie Mall a pořiďte si některý z vybraných bezdrátových tachometrů, které jsou u tohoto prodejce aktuálně k dostání se slevou až 40%. Akce platí do odvolání.

V aktuální nabídce naleznete celkem 41 modelů bezdrátových tachometrů od výrobců Sigma, Just One, VDO a Lezyne. Samozřejmostí jsou tachometry s měřením tepové frekvence, výškoměrem či s ukazatelem teploty. Ceny za bezdrátové tachometry z aktuální nabídky začínají již na 483 Kč (Just One Master 8.1 DTS).

Přehled vybraných tachometrů v akci:

Sigma Pure 1 ATS – sleva 38% – aktuální cena 575 Kč – kvalitní bezdrátový cyklocomputer od renomovaného výrobce je odolný vůči vodě. Nabízí funkce jako aktuální rychlost, ujetá vzdálenost a doba jízdy.

Sigma BC 16.12 STS – sleva 40% – aktuální cena 999 Kč – bezdrátový tachometr, který disponuje 16 funkcemi. Zaujme hlavně měření kadence, které vás pomůže udržet v optimální frekvenci.

Sigma ROX 11.0 GPS – sleva 25% – aktuální cena 5 399 Kč – špičkový bezdrátový tachometr, který je zároveň ideálním tréninkovým nástrojem. Tachometr disponuje ohromným počtem 105 funkcí!

Bezdrátový tachometr Sigma Pure 1 ATS Tachometr Sigma BC 16.12 STS Sigma ROX 11.0 GPS

 

Zobrazit tachometry ve výprodeji


Zdroj: produktová nabídka prodejce

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 14.06.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze - Bezdrátové tachometry na kolo se slevou až 40%

Publikováno serverem Slevnet.cz