Dětské skluzavky za výprodejové ceny v MALL

Dětské skluzavky za výprodejové ceny u MALL.cz (slevy až 41%)

Přemýšlíte, jak zpříjemnit vaší ratolesti pobyt na zahradě? Pak byste určitě neměli opomenout dětské skluzavky, které navíc nyní pořídíte v Mall se slevou až 41%. Nabídka potrvá do odvolání.

Dětské skluzavky z nabídky internetového obchodu MALL pochází od výrobců Dohany, Smoby, Mochtoys, Little Tikes, DOLU, Buddy Toys, KETER, Marian Plast, Paradiso či TRIGANO a disponují délkou skluzné plochy 90 cm až 380 cm. Vybrané skluzavky jsou opatřeny vlhčením skluzné plochy. Skluzavky začínají na ceně 499 Kč (Dohany model 428).

Přehled zajímavých produktů v akci:

Buddy Toys BOT 2130 Skluzavka KUBU – sleva 41% – aktuální cena 704 Kč (II. jakost) – skluzavka disponuje skluznou plochou v délce 137 cm, dojezdovou plochou a schůdkami s madly.

Mochtoys Skluzavka 75 cm – sleva 25% – aktuální cena 899 Kč – modrá dětská skluzavka se schůdky, vhodná pro děti od 2 let, skluzná plocha v délce 110 cm.

Little Tikes Velká skluzavka – sleva 27% – aktuální cena 1 799 Kč – žlutozelená skluzavka pro děti se skluznou plochou v délce 150 cm. Kvalitní a odolné provedení se zaoblenými hranami.

Buddy Toys BOT 2130 Skluzavka pro děti Mochtoys 75 cm Little Tikes Velká skluzavka Sunshine

 

Zobrazit skluzavky ve výprodeji


Zdroj: Produktová nabídka prodejce

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 07.06.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze - Dětské skluzavky za výprodejové ceny v MALL

Publikováno serverem Slevnet.cz