Outdoorový outlet – poutavé slevy na oblíbené outdoor vybavení u MALL.cz

Outdoorový outlet - poutavé slevy na oblíbené outdoor vybavení u MALL.cz

Využijte nabídky nákupní galerie Mall a pořiďte si vybrané outdoorové vybavení za outletové ceny – se slevou až 50%! Akce potrvá do odvolání.

A nabídka je opravdu široká. V aktuálním sortimentu internetového obchodu aktuálně naleznete například stany, spacáky, karimatky, matrace, vařiče, čelovky, baterky, camping nábytek, kompasy a další cestovní doplňky, trekingové hole, nože, chladící boxy a tašky, outdoorovou obuv a oblečení nebo například sekery od výrobců jako Coleman, High Peak, Husky, Easy Camp, Vango, BROTHER, Ferrino, Hannah, Happy Green, King Camp, Loap, MSR, NILS CAMP, Outwell, Robens, Westige či ZAJO. Slevy atakují padesátiprocentní hranici – například stan Vango Tango Apple Green 200 pořídíte za 1 699 Kč – tedy se slevou 49%! Tento internetový outdoor outlet potrvá do vyprodání skladových zásob či do odvolání.

Stan Vango Tango Apple Green 200 Spacák Boll Stellar - L Eucaliptus Karimatka Therm-A-Rest Trail Pro Gecko Large

 

Zobrazit outdoorový outlet


Zdroj: Nabídka prodejce MALL

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 25.07.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze - Outdoorový outlet – poutavé slevy na oblíbené outdoor vybavení u MALL.cz

Publikováno serverem Slevnet.cz