VÝPRODEJ: Snowboardy a příslušenství za akční ceny u MALL

VÝPRODEJ: Snowboardy a příslušenství za akční ceny u MALL

Slevy až 81% na vybrané snowboardy a příslušenství – tedy boty na snowboard, vázaní, brýle, přilby či chrániče. Vybraný sortiment s doručením zdarma. Tak vypadá aktuální slevová nabídka internetového obchodu MALL. Akce potrvá do odvolání.

Díky slevovému tornádu u oblíbeného prodejce MALL nyní pořídíte snowboardy levně. S velkými slevami jsou také k dostání boty na snowboarding, vázaní, brýle, přilby či chrániče. Slevová akce potrvá do odvolání.

Vybrané zboží ze slevové nabídky:

Westige Prime dětský snowboard – původní cena 1299 Kč, aktuální cena 399 Kč (sleva 66%) – Dětský plastový snowboard s vázáním s nastavitelnou mikropřezkou.

Head 550 Kid RC Boa – aktuální cena 1099 Kč (původní cena 5990 Kč, sleva 81%) – dětské stylové snowboardové boty s praktickým systémem stahování BOA

Uvex P2US green-liteblue mat – aktuální cena 2559 Kč (původní cena 4400 Kč, sleva 41%) – Lyžařská přilba s nízkou váhou splňující nejpřísnější bezpečnostní standardy

Snowboard Westige Obuv HEAD Přilba UVEX

 

Zobrazit zboží v akci


Zdroj: Sortiment internetového obchodu MALL

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 14.10.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze - VÝPRODEJ: Snowboardy a příslušenství za akční ceny u MALL

Publikováno serverem Slevnet.cz