Zajímavá nabídka samonafukovacích karimatek v eshopu MALL

Zajímavá nabídka samonafukovacích karimatek v eshopu MALL

Neunikla nám zajímavá nabídka internetového portálu Mall, který aktuálně nabízí vybrané samonafukovací karimatky se slevou až 46% a s dopravou zdarma. Akce potrvá do vyprodání.

V rámci produktové nabídky nákupní galerie Mall jsou dostupné samonafukovací karimatky od výrobců jako Husky, Therm-A-Rest, Vango, BROTHER, Hannah, Coleman, High Peak, King Camp, Loap, Outwell či Robens s tloušťkou od 2,5 cm do 10 cm, délkou 150 cm až 200 cm a šířkou 51 cm až 198 cm.

Přehled zajímavých karimatek v MALL:

Se slevou 35% lze aktuálně pořídit samonafukovací karimatku Husky Flast 3,5, která je zároveň nejprodávanějším produktem v kategorii. Karimatka se vyznačuje svou nízkou hmotností a odolností, izolační vrstva činí 35 mm. V eshopu je aktuálně k dostání za 899 Kč.

Další zajímavou samonafukovací karimatkou je Vango Trek 5 Standard Cobalt, která je aktuálně k dostání za cenu 959 Kč. Karimatka zaujme především nadstandardní komfortní izolační vrstvou 50 mm. Vyzdvihnout lze také vysokou pevnost a odolnost. Rozměry sbalené karimatky jsou 26 cm délky a 21 cm průměru. Hmotnost činí 1,25 kg.

Zaujala nás také karimatka pro dvě osoby Outwell Sleepin Double 3.0 cm s ložnou šířkou 128 cm a délkou 183 cm. Hmotnost karimatky je pochopitelně vyšší – činí 2,3 kg. Tato samonafukovací karimatka zaujme také třícentimetrovou izolační vrstvou a transportním obalem, který je součástí balení. Cena karimatky je 1046 Kč.

Zobrazit karimatky v akci


Zdroj: Produktová nabídka Mall.cz

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 18.04.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze - Zajímavá nabídka samonafukovacích karimatek v eshopu MALL

Publikováno serverem Slevnet.cz