TIP: Levné klimatizace do bytu se slevou a dopravou zdarma

TIP: Levné klimatizace do bytu se slevou a dopravou zdarma

Dejte sbohem závratným teplotám ve vašem domě či bytě. Díky slevové nabídce nákupní galerie MALL si nyní můžete opatřit mobilní klimatizaci za poutavou cenu a s dopravou zcela zdarma. Akce potrvá do odvolání.

V aktuální nabídce mobilních klimatizací nákupní galerie MALL je aktuálně k dostání téměř 70 modelů od výrobců jako Noaton, Hisense, Rohnson, Trotec, CARRIER, BIET, Black+Decker, Clatronic, De’Longhi, Domoclip, ECG, GUZZANTI, G21, G3 Ferrari, Honeywell, Midea, Olimpia Splendid, SENCOR, Tosot, Tristar, Vivax či Whirlpool. K dostání jsou klimatizací s funkcemi jako časovač, odvlhčování, topení, čištění vzduchu nebo ventilátoru. Akce na vybrané levné klimatizace potrvá do odvolání nabídky.

Vybrané klimatizace z nabídky prodejce:

De’Longhi PAC CN93 ECO – cena 8999 Kč (původní cena 16990 Kč) – mobilní klimatizace do bytu či domu pro dispozice do 90m3. Technologie Vzduch-Vzduch.

Vivax ACP-12PT35AEH R290 – cena 8999 Kč (původní cena 11842 Kč) – mobilní klimatizace se samočistíčím systémem a časovačem

BIET AC12004 – cena 10990 Kč (původní cena 14390 Kč) – mobilní klimatizace pro dispozice do 100 m3 s funkcemi chlazení, odvlhčování a ventilátor.

Levná klimatizace De'Longhi PAC Mobilní klimatizace VIVAX ACP Klimatizace do bytu BIET

 

Zobrazit klimatizace v akci


Zdroj: MALL.cz, SLEWIK.com

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 15.05.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze - TIP: Levné klimatizace do bytu se slevou a dopravou zdarma

Publikováno serverem Slevnet.cz