Výprodej: Granule pro psy se slevou až 65% a s dopravou zdarma

Výprodej: Granule pro psy se slevou až 65% a s dopravou zdarma

Využijte slevové akce nákupní galerie Mall a doplňte zásoby krmiv pro své čtyřnohé mazlíčky! Slevy na vybrané granule pro psy totiž nyní dosahují až 65%! Akční nabídka potrvá do odvolání.

Zdroj: Granule pro psy levně v katalogu Slewik.

V aktuální nabídce naleznete krmiva od výrobců jako Brit, Pedigree, Eukanuba, Taste of the Wild, Royal Canin, Acana, Akinu, Almo Nature, Applaws, Bosch, Calibra, Carnilove, Carnis, Dogs&Cats love, Essential foods, First Class, Fitmin, Friskies, Golden Star, Hill’s, Chappi, Chicopee, IAMS, K-9, Magnusson, Marp, Nutra Gold, Nutram, Nutrican, Nutrilove, Ontario, Perfect fit, Pet Chef, Pet Royal, Propesko, Purina Dog Chow, Purina Pro Plan, Schesir, Starvita, thePet+, TRAINER, VitalBite a Vivavita. Granule lze vybírat přímo podle věku psa (dospělý pes, pes senior, štěně), podle velikosti plemene (malá plemena, střední plemena, velká plemena) nebo případně podle určení (feny březí a kojící, psi kastrovaní, psi s citlivou kůží, psi s citlivým zažíváním, psi s nadváhou).

Carnis Granule pro starší psy 10kg Pedigree Adult s hovězím a drůbežím masem 15 kg Starvita Granule pro starší psy 12kg

 

Zobrazit granule ve slevě


Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 23.08.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Podobné příspěvky

Diskuze - Výprodej: Granule pro psy se slevou až 65% a s dopravou zdarma

Publikováno serverem Slevnet.cz