Elektrokoloběžky za výprodejové ceny – slevy až 43% a doprava zdarma

Elektrokoloběžky za výprodejové ceny - slevy až 43% a doprava zdarma

Elektrické koloběžky pořídíte nyní v MALL se slevou až 43% a s dopravou zdarma. Akce se vztahuje na vybrané modely elektrokoloběžek a potrvá do odvolání.

V aktuální nabídce prodejce naleznete více než 60 elektrokoloběžek od výrobců jako Kolonožka, Xiaomi, KUGOO, Segway, Blaupunkt či Razor. V sortimentu naleznete mimojiné modely s bezpečnostním osvětlením, reproduktory, s funkcí dohuštění kol atd. Akce potrvá do odvolání.

Vybrané elektrokoloběžky z nabídky prodejce:

Elektrická koloběžka Xiaomi M365 – aktuální cena 8 299 Kč (původní cena 14590 Kč, sleva 43%) – populární elektrokoloběžka s originálním a čistým designem, s duální brzdou a systémem rekuperace.

Kolonožka Eljet Alu – aktuální cena 7 490 Kč (původní cena 9999 Kč, sleva 25%) – skladná a lehká elektro koloběžka, hmotnost 8,2 kg, maximální rychlost 23 km/h, dojezd 15 km, plné nabití za 4 hodiny

Elektrokoloběžka BLUETOUCH BTX250 – výkonná koloběžka, hmotnost 12,5 kg, dojezd až 30 km, maximální rychlost 25 km/h, přední i zadní LED

Koloběžka Xiaomi M365 Koloběžka Eljet Alu Elektrokoloběžka BLUETOUCH BTX250

 

Zobrazit elektrokoloběžky v akci


Zdroj: Elektrokoloběžky výprodej / Slewik

Ceny jsou platné ke dni publikování příspěvku 29.10.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.


5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze - Elektrokoloběžky za výprodejové ceny – slevy až 43% a doprava zdarma

Publikováno serverem Slevnet.cz